Dáte práci lidem s hendikepem

U nás jsme vsadili na hendikepované zaměstnance. Možná nejsou nejrychlejší, ale o to víc jsou pečlivější a svědomitější. A co je pro nás hlavní, své práce si neskutečně váží.

V současnosti poskytujeme plnohodnotné uplatnění pro téměř dvě desítky hendikepovaných zaměstnanců, a to napříč celým projektem, od těch méně náročných manuálních prací, až po manažerské, obchodní či tvůrčí pozice.

Přispějete na dobročinný projekt

Známe svůj region a víme, kde je pomoc potřeba. Vybíráme konkrétní příběhy, které si zaslouží pozornost a které následně 2 až 3 měsíce finančně podporujeme.

Z každého kila kávy, které u nás koupíte, přispějeme částkou 40 Kč. Z každého šálku, který vypijete v naší kavárně je to pak dalších 5 Kč. Zkrátka každé zrnko se počítá!

Ušetříte peníze své firmě

Firmám a státním institucím nabízíme možnost odebírat kávu v režimu náhradního plnění. Pokud totiž máte firmu s více než 25 zaměstnanci, máte ze zákona povinnost řešit tzv. povinný podíl.

To můžete udělat tak, že budete sami zaměstnávat osoby s hendikepem, můžete odvádět poplatek do státního rozpočtu a nebo můžete odebírat služby a výrobky v režimu náhradního plnění. Tadáá - třeba právě naši kávu!

Kolik jen díky pití kávy můžete firmě ušetřit si naťukejte do téhle kalkulačky.

Více kávy = více pomoci

Jsme ještě poměrně čerstvý projekt a tak jsme rádi, že si k nám našlo cestu tolik nových zákazníků. Od 1. února 2021 do 31. ledna 2024 se podařilo získat pro regionální projekty částku 201 351 Kč.  

Čím víc kávy si koupíte, tím více nových kolegů získá možnost pracovat s námi. Více prostředků také budeme moci přerozdělit těm, kteří to potřebují.