Důležitá rozhodnutí? Jedině u dobré kávy!

Ať už máte těžký den, nebo chcete prohloubit svůj pohodový okamžik, naše káva má pro vás vždy něco navíc. Dobrý pocit, že jste díky svému dennímu rituálu pomohli podpořit smysluplný projekt návratu hendikepovaných a duševně nemocných zpátky do plnohodnotného života. Každý můžeme jednou vyhořet, nebo se ze všeho zbláznit. Náš projekt takovým lidem pomáhá obnovit jeden z pilířů jejich života – zázemí a práci.

 

 

Podpořte hendikepované a ušetřete

Nákupem naší kávy také pomáháte vytvořit pracovní místa pro fyzicky i duševně postižené, a tím jim dáváte možnost vrátit se zpátky do života. Zaměstnanci kávu ručně s láskou zabalí, poté pošlou nebo přivezou na vozíčku až k vám. Pokud má vaše firma víc než 25 zaměstnanců, můžete odebírat kávu v režimu náhradního plnění. Vyzkoušejte kalkulačku náhradního plnění a uvidíte kolik ušetříte.

Výběrová káva na míru vašim chutím

Tým baristů vybírá z ověřených pražíren tu nejlepší kávu tak, abyste v nabídce našli ucelený průřez světových sklizní. Na své si přijdou milovníci čokoládovo-oříškových chutí i fanoušci svěžích káv s ovocnou kyselinkou.

Pro firemní zákazníky sestavujeme individuální kávový program na míru chuťovým preferencím vašich zaměstnancům. S výběrem kávy vám pomůže náš head barista Petr Baklík - připraví pro vás ochutnávku a navíc vás seznámí s projekty, které díky naší kávě podpoříte. 

Aby čerstvá káva nikdy nedošla

Pro firmy nabízíme výhodné kávové předplatné. Vozíčkář Ondra nebo jiní kolegové vám do druhého  dne doplní zásoby čerstvé výběrové kávy podle vašeho výběru.

Když to tedy shrneme

  • výběrová káva z ověřených pražíren
  • vybraná podle preferencí vašich zaměstnanců
  • která pomáhá tvořit pracovní místa pro hendicapované lidi
  • podporuje dobročinné projekty 
  • a můžete ji odebírat v režimu náhradního plnění

  Pokud je to ta pravá káva pro vás, dejte nám vědět přes formulář níž.

   

   

  Fotografie z firemní ochutnávky