Udělat dobrý skutek je někdy opravdu snadné - třeba když si koupíte kávu, která dává práci hendikepovaným lidem, a navíc její koupí přispějete na konkrétní projekt.

Náš tým pečlivě vybírá konkrétní příběhy v našem regionu a nabízíme pomocné lano lidem s duševní nemocí nebo fyzickým hendikepem.

Každé zrnko pomáhá

Podpora každého projektu trvá vždy 2 až 3 měsíce. Z každého kila kávy, které si během této doby koupíte na našem e-shopu, dáváme na podporu projektu 40 . Navíc dáváme 5 Kč z každého šálku kávy, který se vypije v naší kavárně Teamcaffe (na Vídeňské 546/55 v Brně).

Čím víc kávy si koupíte, tím víc prostředků můžeme rozdělit mezi ty, kteří to potřebují. Chcete i v práci pít kávu, která pomáhá? Ozvěte se nám.

Máte tip, koho podpořit příště? Napište nám

 

                                                                                                        


Nebýt na to sama s šálkem kávy v Bistru Teamcaffe

Nebýt na to sama s šálkem kávy v Bistru Teamcaffe

Máme velkou radost, že jsme si mohli povídat s Andreou Novákovou, zakladatelkou projektu Nebýt na to sama, který vznikl s cílem poskytnout podporu onkologickým pacientkám a pacientům během léčby a následně i v procesu návratu do běžného života. Projekt je v druhém ročníku a získává na popularitě díky svému aktivnímu přístupu k podpoře onkologických pacientů nejen v Brně, ale i v Jihomoravském kraji. 


Alexandra Borská

Alexandra Borská

Děkujeme, že jsme mohli společně s vámi přispět na paralympijskou přípravu pro nadějnou sportovkyni Alexandru Borskou. Jakou částkou jste přispěli se dozvíte zde...


Jareček

Jareček

Děkujeme, že jsme mohli společně s vámi přispět na vozíček pro malého Jarečka. Jakou částkou jste přispěli se dozvíte zde...


Divadlo Barka

Divadlo Barka

Děkujeme, že jsme mohli společně s vámi přispět na chod divadla Barka. Jakou částkou jste přispěli se dozvíte zde...


Plavecký spolek SK Kontakt Brno

Plavecký spolek SK Kontakt Brno

Nechodit neznamená zůstat stát! Právě tímto mottem se řídí plavci z SK Kontakt Brno. Díky vaší pomoci získali finance na asistenty, kteří jsou pravou rukou hendikepovaných sportovců na tréninku a na závodech. Více zde... 


Unie pečujících

Unie pečujících

Pomáhat lidem, kteří pomoc potřebují je jedna věc, ale občas potřebují pomoc i ti, kteří pomáhají. Zdá se vám to složité? Tak my vám to v tomto článku vysvětlíme. Podpořili jsme spolek s názvem Unie pečujících, kteří se starají o své hedikepované blízké. Více zde.

Další