O prázdninách hoďte poštovné za hlavu. U nás ho máte ZDARMA!

Na espresso Dobrý skutek
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 345 Kč

ks
QB coffee roasters

Kód produktu: P00024Doprava a platba

Chuťový profil: ČOKOLÁDA - PERNÍK - KANDOVANÝ POMERANČ 

Až do konce září si můžete koupit naši nejprodávanější kávu obohacenou o jednu přísadu, která je smysluplná a hendikepovaným plavcům z SK Kontakt Brno vytrhne trn z paty. Tou přísadou je jedna asistenční hodina. Ta běžně stojí právě 120 korun. Hendikepovaný plavec díky asistentovi získá možnost se aktivně zapojit do sportovního života. Asistent mu pomáhá se všemi činnostmi, které není schopen sám zvládnout.

V našem případě se jedná o asistenty, kteří doprovází hendikepované plavce na tréninky a jezdí s nimi na velké sportovní události. V září a v říjnu je čekají Strahovské sprinty a mistrovství Slovenské republiky. Bez asistentů, kteří jsou jejich pravou rukou při trénování a cestování by byla jejich sportovní kariéra nemyslitelná.

Nic z částky 120 korun si nenecháváme, vše jde přímo sportovnímu klubu SK Kontakt Brno.

Region: Huila   

Družstvo: Coocentral   

Nadmořská výška: 1200 m.   

Odrůdy: Castillo, Caturra, Colombia 

Zpracování: Promyté   

Použití: Espresso   

Cuppingové skóre: 84   

Pražírna: QB coffee roasters 

Každé zrnko pomáhá

Zakoupením kávy v našem e-shopu pomáháte vytvořit pracovní místa pro fyzicky i duševně postižené v našem regionu. Pečlivě a s láskou ji pro Vás zabalí, pošlou či přivezou na vozíčku až k vám. Z každého kila kávy navíc pošleme 40 Kč na vybraný dobročinný projekt

Parametry