espresso/ filtr Limitovaná edice
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 362 Kč

ks
QB coffee roasters

Kód produktu: P00014Doprava a platba

Chuťový profil: NUGÁT - ŽLUTÝ MELOUN - BON PARI

Tohle je neskutečná bomba! Sladká a šťavnatá káva, ze které na mašině vykouzlíte až trochu bláznivé “funky espresso” a která vám na filtru vyrazí dech svoji plnou a hutnou chutí.

Výběrová káva z Asie je pro náš český stůl zatím spíše zajímavostí, než běžnou rutinou, jako je tomu např. u káv    z Jižní Ameriky nebo Afriky. Nám se do nabídky podařilo získat kávu z farmy Bali Beans, která se nachází v oblasti Kintamani. Rodina Sudana zde pěstuje své kávovníky doslova ve stínu sopky Batur, která je mimochodem stále aktivní. Unikátní mix podnebí, půdy bohaté na minerály a odrůdy Bourbon známé pro svou sladkou chuť zajišťuje jedinečný a nenapodobitelný výraz této kávy.

Zelená zrna od rodiny Sudana nakupujeme společně s naším partnerem QB coffee roasters napřímo. Díky tomu dostanou pěstitelé za svou práci a péči férově zaplaceno, dle vlastních slov až 3x více, než při prodeji dalším překupníkům.


Země: Bali   

Region: Kintamani   

Farma: Bali Beans 

Producent: Sudana family   

Nadmořská výška: 1300 - 1600 m.   

Odrůda: Bourbon   

Klasifikace: Microlot   

Zpracování: Natural   

Použití: OMNI - filtr/espresso                   

Druh nákupu: Direct trade   

Pražírna: QB coffee roasters

 

Každé zrnko pomáhá

Zakoupením kávy v našem e-shopu pomáháte vytvořit pracovní místa pro fyzicky i duševně postižené v našem regionu. Pečlivě a s láskou ji pro Vás zabalí, pošlou či přivezou na vozíčku až k vám. Z každého kila kávy navíc pošleme 40 Kč na vybraný dobročinný projekt.

Parametry