V našem týmu jsme srdcaři, kterým není jedno, co se děje kolem 

Před delším časem jsme si řekli, že by bylo super vytvořit projekt, skrze který můžeme pomáhat lidem kolem nás. Přišla intenzivní chuť uskutečnit nápad, kde všichni, kteří milují výběrovou kávu, díky nákupu u nás, pomůžou. V roce 2021 jsme založili kavárnu Teamcaffe, následoval e-shop, kde "Každé zrnko pomáhá" a v létě 2023 jsme otevřeli Bistro Teamcaffe. Naše káva stmeluje kolektiv a podporuje motivaci, dělá radost nad společným dobrým skutkem. Celý projekt je součásti firmy Teamium s. r. o., kde již delší dobu pracují i lidé s hendikepem.  

S námi může pracovat každý, za kvalitu ručíme 

Z každé zakoupené kávy nám pomáháte podpořit lokální projekty se zaměřením na podporu tělesně a duševně nemocných či jinak znevýhodněných.

Pomoc lidem s duševní nemocí, s těžkou depresí a po vyhoření s návratem do života. Některé z nich potkáte už i v naší kavárně na Vídeňské ulici.

Hendikepovaným a lidem po těžké nehodě, konkrétní příběh si můžete poslechnout i od jednoho z našich kurýru Ondru, který je na vozíčku a díky vám našel práci, která ho moc baví. 

Regionálním projektům, které mají pozitivní dopad na naše prostředí a společnost.

d

Domů i do týmu! 

Můžete u nás nakoupit pro svou domácí potřebu, ale budeme rádi i za doporučení do firmy.  Kde mile rád kolega přijede udělat nezapomenutelnou kávovou ochutnávku a poradí  s výběrem pro všechny náročné kofeinové labužníky. V naší nabídce jsou tradiční oříškové  chutě, ale i nejmodernější chuťové varianty z posledních trendů přímo od baristů.

 

Jak to tedy funguje? 

Na celý provoz kavárny i e-shopu si vyděláme díky vašemu nákupu. Podpora jednotlivých projektů, které vybíráme, trvá vždy dva nebo tři měsíce. Z každého kila kávy, které během této doby prodáme tady na e-shopu, dáváme 40 Kč, z každého vypitého šálku v naší kavárně Teamcaffe v Brně, je to navíc dalších 5 Kč finanční pomoci.  

Vyberte si vaši kávu díky doporučení baristy Petra Baklíka a našeho týmu.