Je možné, že vám balíček doručíme v již jednou použité krabici, šetříme tak přírodu a vám peníze.

Doručujeme kávu s naším kurýrem Ondrou

Doručujeme kávu s naším kurýrem Ondrou

Víte, když se řekne kurýr, možná si představíte někoho rychle spěchajícího s balíkem, ale co když bychom vám řekli, že náš kurýr Ondra není jen nosič balíků? Je to sympatický kluk, který po Brně rozváží zásilky i úsměvy! A to na vozíku. Ondra je symbolem naší oddanosti kvalitní kávě a skvělému zákaznickému servisu. Jasně, že je to o doručování kávy, ale také o sdílení radosti z každé zásilky.


Nebýt na to sama s šálkem kávy v Bistru Teamcaffe

Nebýt na to sama s šálkem kávy v Bistru Teamcaffe

Máme velkou radost, že jsme si mohli povídat s Andreou Novákovou, zakladatelkou projektu Nebýt na to sama, který vznikl s cílem poskytnout podporu onkologickým pacientkám a pacientům během léčby a následně i v procesu návratu do běžného života. Projekt je v druhém ročníku a získává na popularitě díky svému aktivnímu přístupu k podpoře onkologických pacientů nejen v Brně, ale i v Jihomoravském kraji. 


Pro dobrou kávu až na KRAJ!

Pro dobrou kávu až na KRAJ!

Naše Bistro TEAMCAFFE  není jen místem pro výběrovou kávu, kterou nám praží na míru v místních pražírnách, je to také kreativní prostor, kde si můžete vychutnat místní zákusky a drobné občerstvení. Čas od času připravujeme různé výstavy a zážitky, které vám dodají inspiraci. U nás se můžete zastavit na lehký a zdravý oběd, nebo si dát výtečnou polévku, každý všední den.


Kávový slovník

Kávový slovník

Nejste si úplně jisti, co znamenají některé kávové pojmy? Nic se neděje, mrkněte do našeho slovníku. Více zde...

Další