Kávový slovník

Kávový slovník

Nejste si úplně jisti, co znamenají některé kávové pojmy? Nic se neděje, mrkněte do našeho slovníku. Více zde...


Kávová degustace pro firmy

Kávová degustace pro firmy

Zakoupit kávu do firmy nemusí být tak jednoduché, jak se zdá. Nákupčí má těžký úkol, trefit se do chuťových preferencí co možná největšímu počtu lidí. My náročnost tohoto úkolu plně chápeme a proto nabízíme firmám degustaci našich káv doplněnou o odborné informace a zajímavosti k jednotlivým vzorkům. A jak taková degustace probíhá? To se dozvíte zde..


Cesta Petra Baklíka k výběrové kávě

Cesta Petra Baklíka k výběrové kávě

Na našeho headbaristu Petra Baklíka se na našem webu často odvoláváme. Svojí prací s kávou si nás naprosto získal a proto mu plně důvěřujeme při výběru pražíren, zrn nebo při školení našeho personálu. Jaká byla jeho cesta do kávového světa se dozvíte zde...


Co je to výběrová káva?

Co je to výběrová káva?

U nás si můžete zakoupit výhradně výběrovou kávu. Co to výběrová káva je a jaká je její cesta do kaváren, jsme pro vás rozepsali v tomto článku. Nakoukněte do světa výběrové kávy. Více zde...


Příběhy pečovatelů z Unie pečujících

Příběhy pečovatelů z Unie pečujících

Od ledna do března přispíváte svým nákupem na webu nebo v naší kavárně na provoz spolku Unie pečujících. Dejme teď stranou obecné poučky o tom, jak organizace funguje a pojďte si přečíst dva konkrétní příběhy pečovatelů z této organizace. Život je nevyzpytatelný a stejně jako těmto lidem se může i nám život během chvíle otočit vzhůru nohama. 


Cesta tam a zase zpátky s našimi kurýry Ondrou a Gabčou

Cesta tam a zase zpátky s našimi kurýry Ondrou a Gabčou

Postupně vás seznámíme s Teamcaffe a našimi zaměstnanci. Dnes začneme s kurýry, kteří rozváží zásilky po Brně. Jmenují se Ondra a Gabča a jejich úkolem je s úsměvem a v nejlepší možné kvalitě doručit kávu až k vám domů. Od většiny kurýrů se liší tím, že vám kávu nepřivezou autem, ale na vozíčku. Pojďte s námi nakouknout do jejich pracovního života.

Další