Užíjte si v našem Bistru umělecké zážitky s příběhem

Užíjte si v našem Bistru umělecké zážitky s příběhem

V Bistru Teamcaffe nenabízíme jen skvělou kávu a lahodné občerstvení, ale také jedinečnou platformu pro umělce a ty s neobvyklými příběhy. Od našeho otevření jsme se zavázali k podpoře místní tvůrčí scény a prezentaci různorodých uměleckých děl. Naše místo se stalo domovem pro talentované umělce různých žánrů a věkových skupin, pro které není hendikep limit.


Kávomil  a kočka z kavárny rozváží kávu po Brně!

Kávomil a kočka z kavárny rozváží kávu po Brně!

Možná se vám poštěstí a potkáte v Brně naše kurýry pro rozvoz výběrové kávy – Ondru a Gabču. Výběrová káva je pečlivě zakoupena v lokálních pražírnách a překvapí vás různými chutěmi. 


Dominika Michalcová vede naše Bistro s vášní pro poctivé dezerty

Dominika Michalcová vede naše Bistro s vášní pro poctivé dezerty

Sympatická vedoucí Bistra Teamcaffe se s vámi ráda podělí o její cestu do Bistra a vášeň pro gastronomii. Pochází ze slovenské vesničky a do Brna ji přivedla láska. Bistro, které vede, není jen místem pro kvalitní jídlo, ale také pro pomoc. Rozpovídala se o tom, že i se zdravotním hendikepem lze vytvořit nádherné kulinářské zážitky. Pro rok 2024 připravuje rozšíření nabídky cateringu pro Brno, nové dezerty a obědové menu. Bistro se stává místem naděje a pomoci pro ty, kteří se chtějí vrátit do pracovního života.


Doručujeme kávu s naším kurýrem Ondrou

Doručujeme kávu s naším kurýrem Ondrou

Víte, když se řekne kurýr, možná si představíte někoho rychle spěchajícího s balíkem, ale co když bychom vám řekli, že náš kurýr Ondra není jen nosič balíků? Je to sympatický kluk, který po Brně rozváží zásilky i úsměvy! A to na vozíku. Ondra je symbolem naší oddanosti kvalitní kávě a skvělému zákaznickému servisu. Jasně, že je to o doručování kávy, ale také o sdílení radosti z každé zásilky.

Další