Jedním z našich nedávných úspěchů byla výstava Jitky Holcmanové, talentované výtvarnice z Brna. I přes výzvy covidové pandemie se Jitka plně věnuje tvorbě svých originálních ozdob a malování. Její práce nejenom okouzlila naše zákazníky, ale také obohatila atmosféru našeho bistra při oslavě narozenin.

Spolupráce s ateliérem CREESA přinesla do našeho prostoru svěží energii mladých umělců ve věku od 6 do 14 let. Tito nadějní umělci z Brna se připravují na talentové zkoušky a my jsme rádi, že můžeme být jejich platformou k prezentaci jejich děl. Zaujalo nás zejména jejich originální malování kávou a výstava inspirovaná klasikou "Malý princ", kterou jsme mohli vystavit našim zákazníkům.

Po vánočních svátcích jsme si užili umělecký zážitek s hlubokým poselstvím. Prezentovali jsme "Umění proti schizofrenii", dílo naší kolegyně Emy, která se rozhodla využít umění jako formu sebeprezentace a terapie. Její odvaha a tvůrčí síla nám byly inspirací a ukázaly nám, že umění může být lékem na duši.

Pokud i vy malujete, tvoříte, či máte jakýkoli umělecký talent, neváhejte se ozvat. V Bistru Teamcaffe věříme, že umění nemá žádné limity ani překážky a rádi bychom vám poskytli prostor k vaší prezentaci.

Přijďte se k nám podívat, ochutnat naši kávu a být součástí naší umělecké komunity!