Unie pečujících je nezisková organizace, jejímž posláním je zlepšovat kvalitu života pečujících osob. Vznikla jako odpověď na obtížnou situaci, v níž se ocitá značná část pečujících, kteří se dlouhodobě a intenzivně starají o blízkého člověka ze svého okolí. Bez rodinné péče by se systém sociální péče v ČR neobešel. Unie byla založena samotnými pečujícími, kteří chtějí a potřebují změnu. Pomáhají rodinám a lidem, kteří dlouhodobě pečují o své nejbližší. A jakou formou pomáhají? Tak například bojují za práva pečujících, pořádají různá setkání, nabízejí poradenství v sociální a zdravotní oblasti nebo pořádají přednášky a workshopy pro veřejnost a pečovatele. 

 

 

Nám v Teamcaffe se tato myšlenka moc líbila a proto díky vaší pomoci získala Unie pečujících 15 016 Kč na chod spolku a na nákup materiálu pro výrobu ručně dělaných produktů, které si můžete zakoupit na několika trzích.

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.