S Robertem celá naše charitativní činnost startovala. Známe ho osobně, je to náš kolega, velký bojovník a mimo jiné taky trojnásobný táta, který má všechny děti ve své péči.

Při nešťastné události přišel o obě nohy. Rychle si osvojil chůzi na protézách a zvykl si na mechanický invalidní vozík. Protože chtěl ale trávit více času s dětmi v přírodě a na výletech, začal postrádat vozík elektrický, který by mu umožnil překonávat delší trasy a náročnější terén. Na ten však již neměl dle pojišťovny nárok

Díky projektu Teamcaffe - káva, která pomáhá, se nám během necelých tří měsíců podařilo vybrat téměř 14 000 Kč.

.

Tehdy byly eshop i dodávání do firem ještě v plenkách a částku se nám tak podařilo dát dohromady především díky činnosti kavárny, kde z každého vypitého šálku kávy odvádíme 5 Kč na vybraný projekt, takže doslova korunku po korunce. (Z každého prodaného kila kávy je to dnes 40 Kč.)

Protože i sám Robert je velmi aktivní a nápaditý, zbývající částku se mu podařilo získat také v dalších projektech a ve vlastní sbírce a celý příběh tak mohl mít svůj happy end.

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.