Nejsme dokonalí, ale snažíme se vás dokonale pohostit

Co nás dělá opravdu jedinečnými, je tým lidí, kteří zde pracují. Jsou to lidé, kteří si procházejí těžkým obdobím s duševní nemoci, nebo hendikepem a díky přípravě kávy se vracejí zpět do běžného života. Každý šálek kávy, který u nás ochutnáte, má v sobě víc než jen pečlivě upražená zrnka. Má v sobě příběh a naději, že i nedokonalí lidé se svými limity, mohou připravit prvotřídní službu. Možná se nám někdy lehce třesou ruce, když vám podáváme kávu, ale to z nedočkavosti, zda budete spokojeni a přidáte nám k placení i spokojený úsměv.

Spolupracujeme s dodavateli lokálních surovin a firmami, které dbají na recyklaci a šetrnost k životnímu prostředí.
Naše provozní Dominika doslova vymýšlí ze dne na den, čím vám další ráno udělá radost, aby se potravinami nejméně plýtvalo a zároveň byla nabídka pestrá. 

Z každého prodeje kávy v našem bistru přispíváme na podporu hendikepovaných a zdravotně znevýhodněných, kteří tvoří i většinu našich zaměstnanců. Společně tvoříme komunitu, která věří, že každé zrnko pomáhá.

Teď u nás letí dezert Míša a kávové zážitky!

Můžete si u nás objednat i služby cateringu s výbornou nabídkou chlebíčků, kanapek a i dezerty, jednoduše vše, co je právě nejvíce trendy a chutná skvěle.Občerstvení na setkání s přáteli i klienty. Polévky, káva i bagetky. Všechny lahůdky jsou poctivě připravovány z nejlepších ingrediencí, bez "éček" nebo "glutamátů".


Pro dobré kafe až na KRAJ! 

Pojďte za námi skrze vstupní halu, která by mohla hrdě soutěžit i s divadly a lázeňskými hotely. U nás najdete víc než jen nápoje a dobroty, najdete klid, pozitivní energii a snad i špetku toho životního nadhledu. 


Žerotínovo nám. 449/3, Brno

pondělí  6:30–16
úterý     6:30–15
středa   6:30–16
čtvrtek  6:30–15
pátek    6:30–13
sobota  Zavřeno
neděle   Zavřeno

V Bistru Teamcaffe, které se nachází v srdci Krajského úřadu Jihomoravského kraje, vás obejme vůně čerstvě pražené kávy a setkáte se s uvolněnou atmosférou a pohostinností, jako u přátel v obýváku.
Prostě dojděte a uvidíte na vlastní oči! Ochutnáte, posedíte…