Věříme, že kvalitní káva není pouze o lahodném aroma a intenzivní chuti, ale také o tom, jak může pozitivně ovlivnit naše okolí. S hrdostí oznamujeme, že díky vašemu výběru kávy Teamcaffe na e-shopu, v Kavárně Teamcaffe na Vídeňské 55 a v Bistru Teamcaffe na Krajském úřadě JMK, jsme společně dokázali nasbírat úžasnou částku 15 704 Kč. Tato částka nyní putuje do rukou brněnského projektu Nebýt na to sama, Andree Novákové, která projekt vede.

Každé zrnko pomáhá

Podpora každého projektu trvá několik měsíců. Z každého kila kávy, které si během této doby koupíte na našem e-shopu, dáváme na podporu projektu 40 Kč. Navíc dáváme 5 Kč z každého šálku kávy, který se vypije v naší Kavárně a Bistru.

Nebýt na to sama?

Projekt Nebýt na to sama je místní neziskovou iniciativou s cílem zlepšit podmínky léčby pro pacientky a pacienty všech onkologických diagnóz a léčících se v Brně. Naše finanční podpora pomůže projektu v jeho snaze poskytovat další aktivity a pomoc těm, kteří ji potřebují.

Jak budou využity finanční prostředky

Peníze, které jsme společně nasbírali, budou využity na různé aktivity a služby projektu.

Pohybové aktivity pro pacienty: Různorodé pohybové aktivity jsou důležité pro udržení fyzické kondice pacientů všech onkologických diagnóz.

Prevence v podobě kontroly znamének: Prevence je dalším aspektem boje proti rakovině.

Edukace v oblasti samovyšetření prsou: Bývalé onkologickém paientky jsou proškoleny a mohou dále edukovat a předávat vlastní zkušenosti.

A mnoho dalších – více na webu nebytnatosama.cz

Vaše každodenní rozhodnutí o nákupu naší kávy má skutečný dopad na životy lidí v místní komunitě zdravotně znevýhodněných. Děkujeme vám za vaši podporu.

Než odejdete, nezapomeňte si vybrat nějakou dobrou kávu :)

Výběrová káva