Emil je malý ptáček, který vypadl z teplého hnízda a zlomil si křídlo. Bál se, že přijde o svou největší radost – létání. Jeho vnitřní síla a touha po svobodě byla ale tak veliká, že se nikdy nevzdal, naučil se létat s jedním křídlem a dnes to učí ostatní malé ptáčky. Emil je statečný, vytrvalý, je velký vzor a hrdina. Emil je kamarád, který má svou náruč otevřenou pro všechny děti, které ji potřebují.

Za každou naší kávu v Bistru Teamcaffe, Kavárně Teamcaffe a na e-shopu temacaffe.cz přispějeme Nadačnímu fondu Emil, aby podpořil výběr hendikepovaných účastníků Zlaté Paříže. Sbírka Zlatá Paříž je projektem, který vznikl právě za účelem podpory výkonnostních sportovců se zdravotním znevýhodněním. S blížící se Paříží 2024 mají účastníci zvýšené nároky na přípravu, dopravu, ale i například na osobní prezentaci.

Více informací o projektu a jak můžete přispět, najdete zde.

Ochutnávku šikovnosti sportovců jsme zažili i tento víkend na Evropských hrách hendikepované mládeže v Brně, kde byl náš tým s mobilní kavárnou. Podpořte mladé sportovce s námi a pomozte jim dosáhnout jejich snů! Přestaňte je litovat, začněte je podporovat, aneb hejbněte s námi křídlem pro dobrou věc.