Jareček se narodil s řadou zdravotních problémů, včetně levostranné hemiparézy, spasticity a epilepsie. Jeho narození bylo komplikované, kdy placenta praskla ve 32. týdnu těhotenství a musel být prováděn císařský řez. Po narození byl 45 minut resuscitován. Hned druhý den po porodu se dostal stafylokokovou infekci, což vedlo k vysokým horečkám, oboustrannému zápalu plic a bronchitidě. Důsledkem této infekce byla levostranná hemiparéza.

Jareček nyní má 6 let a bojuje s neschopností chodit. I přes tyto těžkosti se snaží denně cvičit, aby zlepšil své pohybové schopnosti. Navštěvuje speciální školku, kde potřebuje celodenní asistenci. Celá rodina doufá, že se mu jednou podaří postavit na nohy. Proto potřebuje speciální vozík, který by byl upravený pro jeho potřeby. Levou stranu těla totiž neovládá, a proto potřebuje vozík s oběma obručemi na pravé straně.

Právě na tento vozík jste společně s námi přispěli částkou 4 139 Kč.

 

 

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.