Během června můžete společně s námi podpořit šestiletého Jarečka, který to nemá ve svém životě lehké. Vaše pomoc bude směřovat na vozík, který mu ulehčí pohyb a dovolí mu žít aktivnější život. Kdo jiný by lépe představil Jarečkův život než jeho rodiče? 

Jsme Robert a Lenka, rodiče jednoho úžasného chlapečka jménem Jaroslav, který je hendikepovaný. 

Jareček má DMO s levostrannou hemiparézou, spasticidu a epilepsii. Celé těhotenství probíhalo v pořádku až do 30tt.Ve 32tt mě praskla placenta a Jaroušek musel císařským řezem ven. Po porodu ho 45 minut resuscitovali. Druhý den Jareček dostal silnou infekci zlatého stafylokoka se silnými horečkami, oboustranný zápal plic a bronchytydu. Jareček podstoupil lumbální punkci a zjistili, že mu infekce zasáhla levostrannou hemiparézu. Když nás po dvou měsících pustili domů, začal kolotoč. Ve třech měsících znovu chytil vysoké horečky, bronchytydu a oboustranný zápal plic. V nemocnici nám řekli, že Jareček má DMO s levostrannou hemiparézou, spasticídu a epilepsii.

Jaroušek je ze tří dětí. Díky nim má snahu se osamostatnit a snaží se opakovat a dělat vše jako sourozenci. Jareček má teď 6 roků, je nechodící a pohybuje se pouze plazením. Nicméně i přes všechny překážky každý den intenzivně cvičí, aby se mu alespoň malinko zlepšil pohyb. Chodí do školky, kde má celodenní asistenci. Vůbec nevíme jestli se Jareček někdy postaví na nohy. Proto potřebuje speciální vozík, který je upravený podle jeho potřeb. Protože levou stranu svého těla vůbec neovládá,tak musí mít vozíček s oběma obručema na pravé straně. Vše pro Jarečka je finančně nákladné a každá finanční pomoc na jeho speciální vozíček nám pomůže.

Moc děkujeme,

rodiče Jarečka.