Nám v Teamcaffe není lhostejné ani prostředí ve kterém žijeme a proto jsme se domluvili s dobrovolníky pro Porta coeli, že ani jejich práci nenecháme bez povšimnutí. Tato skupina bláznů do přírody se rozhodla, že dají do pořádku rozlehlé zahrady klášteru Porta Coeli, které postupem času začaly chátrat a z krásných zahrad se stal zarostlý prostor bez údržby. Za krátký čas zvládli velkou spoustu práce a pověst o jejich úsilí se rozkřikla do všech koutů České republiky až se sem nakonec začali sjíždět lidé ze všech krajů, aby přiložili ruku k dílu. Nejen, že se zde můžete fyzicky vyblbnout, ale často se můžete zúčastnit různých školení, které v životě určitě využijete

.

.-

Také my jsme přiložili ruku k dílu a díky naší pomoci bude vybudován domov pro místní slepice, které jsou výjímečné tím, že se jedná o starší druh, který není tolik zaměřen na co největší nosnost vejcí. Vzpomeňte si na nás až budete odsuď odjíždět s taškou plných skvělých vajíček. 

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.