Divadlo Barka je dostupné všem, kteří chtějí využít jeho zázemí pro tvorbu, seberealizaci, pro umělecká představení i akce komunitního či informačního
rázu. Barka je otevřená všem druhům umění bez ohledu na to, jací herci,tanečníci či hudebníci v ní vystupují, zda mají dlouholeté zkušenosti nebozačínají, jestli mají hendikep fyzický, mentální či psychický, jsou-li třeba členy etnické menšiny anebo se věnují netradičním či cizojazyčným žánrům a projektům apod.

Kromě seberealizace v práci, v soukromém životě a ve sportu, je důležitou součástí každého z umělců i vyjádření prostřednictvím uměleckých disciplín. Kulturní tvorba je povznášející, dokáže vybičovat lidi ke skvělým výkonům na jevišti i v zákulisí. Umění má i široký přesah do běžného života – motivace, aktivita, sebevědomí, přátelé. Tyto momenty jsou ještě zesíleny hendikepem umělce.  

Jsme moc rádi, že jsme mohli společně s Vaší pomocí přispět na chod tohoto skvělého divadla částkou 16 367 Kč.

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.