Citlivá zpověď jednoho blázna je projekt Davida Svobody, který vznikl na popud Davidových známých. Po letech prožitých se závažnou psychickou poruchou začal psát blog pro své známé a kamarády, které nadchl styl vyprávění a zážitky, které prožil. Vznikl nápad začít psát knihu, vznikl koncept knihy a začaly se psát první kapitoly. Kniha má celkem 18 kapitol plus závěr a odehrává se střídavě kapitola po kapitole ve dvou časových linkách - počátky nemoci až závěr knihy; autorovo dětství až počátek nemoci. V knize jsou veselé i smutné momenty, zkušenosti s pobytem na psychiatrii, šokující chvíle a nechybí ani láska a postupný vývoj osobnosti.

Díky této knize si nejen splnil svůj sen, ale zároveň společnosti přiblížil svět psychických poruch a prostředí psychiatrie. O této problematice stále málo hovoří a tím vznikají předsudky a sociální stigmatizace.  

David díky vaší pomoci získal 12 167 Kč.

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.