Pomoc si zaslouží nejen ti, kteří ji potřebují, ale i ti kdo pomáhají. Zaměstnanci organizace Práh jižní Morava odvádějí suprovou práci při začleňování lidí s psychickými problémy do běžného života. Za dobu své existence již zrealizovali velkou spoustu projektů a jak to tak vypadá, neztrácejí sílu ani chuť posouvat své hranice stále dál. Založili centrum duševního zdraví, mají terénní tým, který operuje na Břeclavsku a v Boskovicích. Ve Znojmě a v Hodonínu založili komunitní centra a na ulici Křenová v Brně najdete jejich komunitní centrum. Nesmíme zapomenout ani na skvělou kavárnu café Práh, kde hendikepovaní lidé trénují pracovní dovednosti a zvykají si na pracovní zátěž srovnatelnou  se zaměstnáním v běžných podmínkách. Výčet úspěchů je mnohem větší a o všech jejich aktivitách se dočtete na webových stránkách

.

.

Teamcaffe si velmi váží jejich pomoci druhým a proto jsme se rozhodli jejich snažení a dobrou náladu podpořit několika kily naší skvělé kávy, jelikož věříme, že s šálkem dobré kávy je život o něco lehčí a veselejší. 

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.