Alexandra je neuvěřitelně statečná mladá dáma, která se narodila s mnoha zdravotními problémy, včetně rozštěpu páteře a parézy levé nohy. Toto nelehké břemeno však nezabrání jejímu odhodlání a snaze sportovat. S intenzivní rehabilitací a neustálým tréninkem se stala výbornou plavkyní a soutěžila na mezinárodní úrovni.

Její cesta za úspěchem nebyla snadná. Po chirurgických zákrocích a náročných léčbách se postupně stala členkou české plavecké reprezentace. A nejen to, plavala i na prestižních mezinárodních závodech a získala několik medailí.

  

  

Nyní je na prahu svého snu – účasti na paralympiádě. Avšak cesta na tuto velkou událost je finančně nákladná a proto potřebuje naš finanční podporu. Díky vám jsme mohli přispět částkou 5000 Kč a přiblížit Alexandru ke splnění svého snu. 

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.