Kolofun je spolek, který vznikl z iniciativy tří hendikepovaných kamarádů. Dohromady je spojila láska k pohybu, zejména pak k jízdě na handbiku. Díky němu se udržují nejen v dobré fyzické a psychické kondici, ale také mohou cestovat, poznávat nové přátele a zažívat pocit absolutní svobody.

Právě svobodný pohyb je hlavní prioritou jejich spolku. Trénují, pořádají a účastní se vytrvalostních cyklistických závodů, výletů a cykloexpedicí. Žádná ze jmenovaných akcí se ale neobejde bez dobrovolníků. Ti bez nároku na honorář zajišťují doprovody k handbiku, pomáhají k samostatnosti a jsou potřebnou oporou.

.

V projektu Teamcaffe - káva, která pomáhá, se nám podařilo vybrat skoro 12000 Kč. Díky těmto penězům se v Kolofunu mohli odvděčit právě dobrovolníkům a na svých akcích je posilnit dobrým občerstvením.

Chcete o spolku vědět víc, nebo je také podpořit? Jděte na www.kolofun.cz.

Chcete se také zapojit?

Stačí si koupit na našem e-shopu kávu, která pomáhá. Z každého prodaného kila dáme 40 Kč na podporu vybraného projektu a navíc 5 Kč z každého šálku kávy, který vypijete v naší kavárně Teamcaffe. Kávu si můžete objednat i do vaší firmy.